Sir Safety
Ayak Koruyucular
SIR SAFETY ZENIT S3 SRC

SIR SAFETY ZENIT S3 SRC

Marka : Sir Safety
Kategori : Ayak Koruyucular

Total Plane ayak duruşunu geliştirir. Kemer bölgesine genişletilen ayak tabanı ile birlikte ayak yere daha eşit şekilde baskı yapar. Ayağın daha rahat olmasını sağlamak amacıyla vücüdun ağırlık dağılımını eşit artırır.

REACTOR Poliüretan/TPU Taban
Geniş oluklu poliüretan taban yüksek derecede, taban şekil hafızası sağlar. Her adımda elastik ve reaktif etki anlaşılmaktadır. Vücut ağırlığının yastıklanması sonucu, taban yapısı iskelet sistemini daha az stresli halde tutmayı garanti eder. Aynı zamanda TPU dış yüzey esneklik ve yumuşaklık ile birlikte sağlam, mekanik direnç gösterir ve aynı zamanda kimyasal maddelere de dayanıklıdır. TPU taban yatay kanallar ile dizayn edilmiştir. Özellikle uzun mesai süreleri sonrasında, tabandaki kanallar daha az yorgunluk belirtileri sağlar. Kaydırmaz SRC standardına haizdir.

PRO-LIGHT Koruyucu Burun
Kompozit malzemeden imal koruyucu burun.

PRO-LIGHT Ara Taban
Delinmeye karşı % 100 direnç sağlayan ara taban. Çok esnek, delinmez malzemeden imal, çok ince çivilere bile dayanıklıdır. EN 12568.

3D-TEX Polyester Astar
Terlemeyi azaltma amacıyla özel tasarlanmış ayak havalandırma yapısı.

DRY-PLUS Polyester Astar
Yüksek emici özellikli kumaş yapısı

DUAL FRESH İç Taban
Değişik kalınlıklarda ve anti-şoka dayanıklı kompozit malzemeden iç taban. Koku ve terleme yapmayan, çevre dostu özel bir köpükten imal edilmiştir.

ÇEVRE DOSTU
Çevre dostu deriden imal, hayvansal kökenli olmayan fakat hayvan derisi ile aynı karakteristik özelliklere sahip (hava alabilen yapı, ha ik, elastiklik) ekolojik ürün kullanılmıştır.

MULTIFRESH
Yüksek solunum ve mekanik dayanıklılık özellikleri ile alternatif deri kumaş. Delikli yapısı sayesinde havalandırma sağlar.