Dräger X-am® 7000 - Ursan İş Güvenliği Ekipmaları 
Dräger X-am® 7000

Dräger X-am® 7000

Marka : Drager
Kategori : Gaz Ölçüm Cihazları

Çok amaçlı: Dräger X-am 7000, beş gazın eşzamanlı ve sürekli algılanması için mükemmel ve yenilikçi çözümdür.

Çok sağlam tasarım

Dräger X-am 7000, sadece toz ve kir girişine ve su sıçramasına karşı değil, aynı zamanda suya daldırmaya karşı da korunaklıdır. Standart olan kauçuk muhafaza, 1,5 metreden yüksekten düşme durumunda bile cihazı hasarlara karşı korur. Şoka dirençli sensörler, doğru ve kesin ölçüm sonuçları sağlar.

Opsiyonel, yüksek performanslı entegre pompa

Yerleşik bir yüksek performanslı pompa, ölçülecek gazı 45 metreye kadar uzanabilen bir hortum yoluyla çeker. Pompa, elektronik olarak sürekli izlenir.

Kişisel kullanıcı ayarlamaları

Dräger X-am 7000'in yazılım menüsü, menü öğelerini göstererek ve gizleyerek birçok seçenek sunar ve hızlı menünün kişiselleştirilmesine imkan tanır. Ayrıca, tüm konsantrasyonu ve çalıştırma sınır değerlerini (AGW)/TWA ve STEL değerlerini hızla sorgulamak da mümkündür.

Denenmiş ve test edilmiş Dräger sensör teknolojisi

25 sensörlük bir kombinasyon, kişisel ölçüm görevlerine ve saptama çalışmalarına esnek uyum sağlar. Dräger X-am 7000, üç elektrokimyasal ve iki kızılötesi / katalitik sensör veya fotoiyonizasyon detektörüyle donatılmıştır.

Sınırsız sensör ayarı

25'i aşkın farklı Dräger sensör seçeneği, 100'den fazla gazın ve buharın saptanmasını sağlar. Ayrıca Ex sensörler kullanıldığında, sensörün ölçüm aralığını ve ölçülecek gazı değiştirmek de mümkündür. Böylece, cihaz değişen uygulamalara ve işlemlere esnek bir şekilde uyarlanabilir.

Uzun süreli çalıştırma

Akıllı batarya yönetimi, Dräger X-am 7000'in tam performansla çalışmasını sağlar. Opsiyonel olarak, 20 saate kadar tipik çalıştırma süresine sahip yüksek performanslı bir pil veya alkalin pil paketi de mevcuttur.