MISCO Refraktometre - Ursan İş Güvenliği Ekipmaları 
MISCO Refraktometre

MISCO Refraktometre

Marka : Markasız
Kategori : Gaz Ölçüm Cihazları

MISCO REFRAKTOMETRE LABORATUVARIN DOĞRULUĞU ELLERİNİZİN ARASINDA

*       Safir Optik

*       Paslanmaz Çelik Hücre

*       Dijitalin Doğruluğu

*       Geniş LCD Ekran

Dördüncü jenerasyon dijital el tipi PalmAbbe, laboratuvarın doğruluğunu ellerinizin arasına getirir. Sadece laboratuvar doğruluğu değil, geleneksel dürbün refraktometrelerin fiyatına laboratuvar doğruluğunu sağlamaktadır. Bu yenilik, dijital el tipi refraktometrelerde öncü firma olan MISCO dan beklenen bir atılımdır.

PalmAbbe refraktometre, kullanımı kolay ve hızlıdır. Hücreye bir veya iki damla numune damlatın ve tuşa basın. Brix, kırılma indisi veya istediğiniz parametrede direkt okumaya izin veren farklı ölçüm parametrelerinin binlercesinden herhangi birini ölçebilir. Sıcaklık kompenzasyonu sayesinde 0 ve 50ºC arasında olan sıvıları otomatik olarak algılar ve istenilen değeri doğru olarak ölçer.

Geniş çift satırlı LCD ekran ile okuma kolaylığı sağladığı gibi, karanlıkta rahat okumayı sağlayan aydınlatmaya sahiptir. İki butondan oluşur ve kullanımı oldukça kolaydır.

Dayanıklı Ergonomik Dizayn

Palm Abbe, avuç içinize eldiven gibi uyar. Hafif tasarımı, tek elle kullanılabilme ve her ebattaki ele sığabilme özelliği ile kullanım süresi istenildiği kadar uzatılabilir. 

Güçlü kapağı; prizmayı kaplayan numunenin buharlaşmasını önlerken, toz ve sıvı girmesine karşı korur, ve olabilecek muhtemel hasarlara karşı Safir ölçüm yüzeyini korumakla görevlidir. Kapak aynı zamanda güçlü ortam ışığının etkilerinden optik okuyucuyu korur, bu özellik Palm Abbe nin kapalı alanlarda veya güneş ışığı altında kullanımının ideal olmasını sağlar. 

Otomatik kalibrasyon

Kalibrasyon otomatiktir ve özel kalibrasyon sıvılarına veya aparatların kullanıma gerek yoktur. Palm Abbe refraktometre su ile kolaylıkla kalibre edebilir ve birkaç saniye içinde kullanıma hazır hale getirilebilir. Vida çevirmeye ve ayarlama yapmaya gerek yoktur.