Dräger X-pect 8520

Dräger X-pect 8520

Marka : Drager
Kategori : Göz Koruyucular

Premium koruma: Dräger X-pect 8520 gözlükler. Ürün, başı saran bir tasarıma sahiptir, hafiftir ve numaralı gözlüklerle mükemmel uyum sağlar.

Çok sağlam, fakat çok hafif bir malzeme

X-pect 8520 gözlükler, yoğun kullanımda bile yüksek seviyede konfor sağlamak için sağlam fakat çok hafif polikarbonat bir malzemeden üretilir.

Endirekt havalandırmalı esnek PVC çerçeve

X-pect 8520 gözlükler, yüksek seviyede kullanım konforu sağlamak için esnek bir PVC çerçeveyle donatılmıştır ve yoğun kullanımda buğulanmayı azaltmak için endirekt havalandırma özelliğine sahiptir.

Çizilmeyi ve buğulanmayı önleyici kaplama

X-pect 8520 gözlükler, en zorlu koşullarda net görüş sağlamak için çizilmeyi ve buğulanmayı önleyici kaplamaya sahiptir.

UV koruması ve en iyi optik sınıf

Dräger X-pect 8520, sürekli çalışma için mevcut en yüksek UV koruma seviyesini ve en iyi optik sınıfı (Sınıf 1) sağlar. Ayrıca EN 166:2001 ile uyumlu olarak onaylanmıştır ve CE belgesi mevcuttur. Yani tüm koruyucu gözlükler yüksek kalite gerekliliklerini karşılar.

Başı saran tasarıma sahip ve kolayca ayarlanabilir

X-pect 8520'nin başı saran tasarımı, ürünün mükemmel şekilde oturmasını ve kullanıcıyı mükemmel şekilde korumasını sağlar.

Şok emici özellik

X-pect 8520 gözlüklerin yumuşak burun pedi, ürünün optimum şekilde oturmasını ve optimum seviyede konforlu olmasını sağlar.

Numaralı gözlüklerle mükemmel uyum sağlar.

X-pect 8520, numaralı gözlüklerle ve aynı zamanda Dräger X-plore yarım yüz maskeleri ile mükemmel uyum sağlar.