Dräger X-pect 8340

Dräger X-pect 8340

Marka : Drager
Kategori : Göz Koruyucular

Sportif: Dräger X-pect 8340 gözlükler. Bu seri, münferit olarak ayarlanabilirlik özelliği ve aşırı koşullarda bile uzun süreli kullanıma uygun maksimum kullanım konforu sağlar.

 

Ayarlanabilir açı ve uzunluk

X-pect 8340, ayarlanabilir açı ve uzunluk özelliğiyle her yüze rahatça oturur.

Çizilmeyi ve buğulanmayı önleyici kaplama

X-pect 8340, en zorlu koşullarda net görüş sağlamak için çizilmeyi ve buğulanmayı önleyici kaplamaya sahiptir.

Çok sağlam, fakat aşırı hafif bir malzeme

X-pect 8340 gözlüklerin malzemesi polikarbonattan üretildiği için çok sağlam ve dayanıklı, ama aynı zamanda aşırı hafiftir ve bu nedenle yoğun kullanımda bile yüksek seviyede konfor sağlar.

UV koruması ve en iyi optik sınıf

X-pect 8340, sürekli çalışma için mevcut en yüksek UV koruma seviyesini ve en iyi optik sınıfı (Sınıf 1) sağlar. Ayrıca EN 166:2001 ile uyumlu olarak onaylanmıştır ve CE belgesi mevcuttur. Yani tüm koruyucu gözlükler yüksek kalite gerekliliklerini karşılar.

Başı saran tasarım ve geniş görüş açısı

X-pect 8340'ın başı saran tasarımı, ürünün mükemmel şekilde oturmasını ve kullanıcıyı yanal olarak korumasını sağlar. Geniş görüş alanı sayesinde yoğun kullanımda bile yüksek seviyede konfor sağlar.

Yüksek seviyede kullanım konforu için yumuşak burun köprüsü

X-pect 8340 gözlükler yumuşak bir burun köprüsüyle donatılmıştır ve böylece sıcak veya soğuk ortamlar gibi aşırı koşullarda bile yüksek seviyede kullanım konforu sağlar.

Tasarım ve konforun mükemmel birleşimi

Dräger'in X-pect 8340 gözlükleri, modern ve spor bir görünüme sahiptir ve bu da ürünü endüstriyel, ticari veya özel kullanımda çok popüler bir hale getirir. Ürün ayrıca, ergonomik tasarımı sayesinde yüksek seviyede kullanım konforu sağlar ve Dräger X-plore yarım yüz maskeleriyle mükemmel bir şekilde uyum sağlar.